שאלות נפוצות

האם ניתן לבטל/לדחות שיעור?


כמובן! ניתן לבטל או לדחות שיעור כל עוד מודיעים לפחות 24 שעות לפני תחילת השיעור.
לאחר הביטול ניתן לקבוע שיעור חלופי מתי שנוח.
שיעור ניסיון בחינם?


כן! מטרת שיעור הניסיון הינה להאריך את הרמה שלך כדי לבנות תוכנית לימודים מותאמת אישית, כמו כן כך תוכל להבין איך מתנהל שיעור. כל מה שצריך לעשות זה להיכנס ללינק ולקבוע שיעור מתי שנוח.
האם ניתן לבצע שיעור מהסמארטפון?


ניתן לבצע שיעור מכל מכשיר שאליו מותקנת האפליקציה Skype. אנו ממליצים לעשות את השיעור עם מסך גדול של טאבלט או מחשב ובמקום שקט.
כיצד ניתן לשלם?


ניתן לשלם באמצעות PayPal או העברה בנקאית
מי המורה?


המורים שלנו הם מורי אנגלית מקצועיים מרחבי העולם. כל מורה מתמקצע בתמלידים מסוג מסויים החל מלימוד אנגלית בסיסית ועד אנגלית עסקית.
האם המורה שלי קבוע?


כן, אנחנו מעודדים את התלמיד להישאר במשך תקופה עם אותה מרוה כדי לקבל יחס אישי ולשמור על רצף התקדמות. במידה ורוצים ניתן להחליף מורה ללא כל עלות.
מי אתם?


אנגלית לעם הינו בית הספר לאנגלית במודל low cost הראשון בישראל. אנחנו דואגים למצוא לכם את המורים הטובים ביותר כדי שתוכלו ללמוד אנגלית מכל מקום בכל זמן ובמחיר לכל כיס.
איך זה כל כך זול?


לנו באנגלית לעם יש מטרה אחת - ללמד אנגלית ברמה הכי גבוהה במחיר ללא תחרות. אין לנו משרדים יוקרתיים או הוצאות פרסום מנופחות. ההשקעה העיקרית שלנו היא בחיפוש אחר המורים המוכשרים ביותר אשר יתאימו לתלמידים שלנו.
איך מתבצעים השיעורים?


השיעורים מתבצעים דרך הסקייפ. ניתן להתקין סקייפ על מחשב טאבלט או סמארטפון. במועד השיעור צריך להתחבר לחשבון הסקייפ ולחכות לשיחה מהמורה. יש להצטייד באוזניות או מיקרופון תקין (מצלמה אינה חובה). השיעור הינו שיעור פרטי בין המורה לתלמיד בהתאם לתוכנית הלימוד.
למי מתאימים השיעורים?


באנגלית לעם יש ארבעה מסלולי לימוד: לימוד אנגלית לילדים - מתאים לכל הגילאים החל מכיתה א'. אנגלית לסטודנטים - מתאים לאנשים הצריכים עזרה בהכנה לפסיכומטרי, אמיר או קורסי אנגלית במוסדות האקדמאיים. אנגלית מדוברת - מתאים למי שמעוניין ללמוד לדבר אנגלית שוטפת ולשבור את מחסום השפה. אנגלית עסקית - מתאים למי שמעוניין לשפר את האנגלית בנושא ספציפי לפי בחירה.
מתי ניתן לבצע שיעור?


ניתן לבצע שיעורים בכל זמן לפי זמינות המורים. לאחר שיעור הניסיון השיעורים יקבעו בימים ובשעות קבועים לבקשת התלמיד ולכן אין צורך להזמין שיעור כל שבוע. כמובן שניתן לבצע שינויים וביטולים עד 24 שעות לפני השיעור.
האם יש התחייבות?


אצלנו אין התחייבות! את הוראת הקבע השבועית ניתן לבטל בכל עת.