מדיניות פרטיות

כאשר אתה משאיר פניה לשירות הלקוחות או למכירות, בין אם דרך תיבת "צור קשר" ובין אם דרך הצ'ט האוטומטי בתחתית העמוד, נשמר הודותיך מידע בסיסי ליצירת קשר כגון שם מלא, טלפון וכתובת אימייל, זהו מידע שאתה מוסר מרצונך המלא על מנת שנציגיינו יוכלו לחזור אליך, במידה ותשתמש בצט הנך מתבקש להתחבר באמצעות חשבון הפייסבוק שלך. מעבר לכך יכול להישמר מידע כמו כתובת ה IP ממנה ביצעת את הפניה.

אנחנו מתחייבים לבקש ממך בכל הנוגע לפניות שרות או הרשמה לשירותים רק את המידע ההכרחי לנו על מנת לספק לך את השירות והתמיכה הדרושים.

כלל הנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של החברה.

החברה תעשה שימוש בנתונים הנשמרים לצורך נתינת שירותים, שיפור חווית המשתמש והשירותים הניתנים, שליחת תוכן רלוונטי שנשלח מהמורה לאחר שיעור כגון פידבק ושיעורי בית וכן עדכונים שוטפים לגבי ביטולים ושינויים. כמו כן החברה תשלח תוכן שיווקי רלוונטי, הלקוח יכול להפסיק הודעות אלו בכל רגע.  

שיעורי האנגלית עשויים להיות מוקלטים לצורך בקרה ובדיקות איכות, כאשר השיעור מוקלט בתוכנת הסקייפ התלמיד יראה זאת ורשאי לבקש שהשיעור לא יוקלט.

האתר לא ימסור את פרטיך לגופי צד שלישי אלה אם נדרשה לכך על פי דין או במקרה של מחלוקת משפטית בין הצדדים. כמו כן במקרה של מכירת האתר לגוף שלישי או מיזוג.

האתר משתמש ב"עוגיות" (Cookies) לצורך הפעלה שוטפת של האתר וכן לשם איסוף נתונים סטטיסטיים. באפשרות המשתמש לבטל את איסוף העוגיות דרך הגדרות הדפדפן.

האתר עושה שימוש בשירותים של נותני שירות צד שלישי לצורך פרסום, שיווק ותפעול שותף על האתר.

האתר משתמש באבטחת מידע במידה הדרושה על מנת לשמור על פרטיך, המידע ממודר ומוגן.

 

במקרה של שינוי משמעותי במדיניות הפרטיות, נציג על כך הודעה ברורה באתר.