תנאי שימוש

תשלום:

החברה מציעה שני מסלולי תשלום

 1. תשלום שבועי קבוע בכל שבוע עבור מספר השיעורים אשר התלמיד מעוניין במהלך השבוע. התשלום יתבצע באמצעות הוראת קבע המוגדרת ב Paypal, וניתנת לביטול בכל רגע.

 2. קניית חבילת שיעורים ניתנת לניצול תוך שנה ממועד הרכישה. התשלום יתבצע דרך Paypal או העברה בנקאית. הלקוח רשאי לקבוע שיעורים בכל שעה שבה המורה זמין לשיעור.


 

הנחיות כלליות:

 1. על התלמיד להיות מוכן לשיעור, מחובר לחשבון הסקייפ שלו ובעל תקשורת אינטרנט יציבה. המורה יתקשר אל התלמיד בשעה שנקבעה, במידה והתלמיד לא יענה לשני ניסיונות לשיחה מצד המורה - רבע שעה מהזמן שנקבע, השיעור נחשב כשיעור שהתקיים ולא יינתן החזר.

 2. החברה רשאית לשנות את התכנים, השיעורים, החבילות, מחירי השיעורים ותנאי השימוש ללא התראה מוקדמת ולפי שיקול דעתה הבלעדי בלבד.

 3. החברה שומרת לעצמה את הזכות להחליף לתלמיד את המורה לפי שיקול דעתה הבלעדי.

 4. השימוש באתר הוא על אחריות הגולש בלבד, החברה לא תישא באחריות על נזק שנגרם למשתמש כתוצאה משימוש באתר, בשירות, בשיעור או בשיחה. החברה לא תישא באחריות על המורים או על התכנים המועברים בשיעור.

 5. הלקוח מאשר קבלת פניות מהחברה בקשר לשיעורים. בכל אמצעי התקשורת אשר יעמיד לרשות החברה ביניהם טלפון, הודעות SMS, דואר אלקטרוני ופניות בסקייפ.

 

ביטולים ושינויים:

 1. ניתן לבטל שיעור בחינם ולקבל קרדיט לקביעת שיעור עתידי בחינם. ביטול שיעור יעשה דרך מערכת ההודעות באתר (צ'טבוט) או בפנייה למייל. ניתן להודיע על ביטול שיעור 24 שעות לכל הפחות לפני מועד השיעור.

 2. במידה והשיעור לא התבצע בגלל סיבה שלא קשורה בתלמיד (בעיות מצד המורה) התלמיד יקבל קרדיט עבור שיעור השלמה.

 3. במידה והלקוח מעוניין לקבל החזר כספי על שיעור שבוטל יש לבצע פנייה דרך מערכת ההודעות באתר (צ'טבוט) או בפנייה למייל.


 

ביטול הסכם ההתקשרות:

 1. במידה והלקוח מעוניין לבטל את ההסכם ולהפסיק את השיעורים יש לבצע פנייה דרך מערכת ההודעות באתר (צ'טבוט) או בפנייה למייל. הביטול יכנס לתוקף מהשיעורים בשבוע העוקב לכל המאוחר. הלקוח יקבל החזר יחסי על השיעורים שעוד לא ניצל מהחבילה שאותה רכש.

 2. החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל את הסכם ההתקשרות עם כל לקוח. במידה והחברה תודיע ללקוח על הפסקת ההתקשרות הלקוח יזוכה עבור כל שיעור שעליו שילם אך עוד לא הספיק לבצע.

 3. במקרה של ביטול ההחזר הכספי  ללקוח יתבצע תוך 14 ימי עסקים לכל היותר.